Zobacz nasze oddziały

Centrala Bełchatów

Ul. Warszawska 30
97-400 Bełchatów
fax.: 00 48 422350053
mail: spedycja@datumlogistic.pl
mail: biuro@datumlogistic.pl
mail: transport@datumlogistic.pl

Pabianice

Urszula Kubasiewicz
Tel: 505 178 278
mail: urszula.kubasiewicz@datumlogistic.pl
mail: transport@datumlogistic.pl

Partnerzy

TRANSPORT TOWAROWY :

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Jako firma transportowo spedycyjna możemy zaoferować Państwu usługi z zakresu transportu krajowego oraz Transportu międzynarodowego oddając do dyspozycji pojazdy typu:

● firanki
● zestawy przestrzenne
● izotermy
● chłodnie
● wywrotki
● busy

Posiadanie własnej floty daje nam zdecydowanie szersze możliwości organizacji transportów niż korzystanie tylko i wyłącznie z przewozników stacjonarnych. Wykonywany przez nas transport jest realizowany w oparciu o wszystkie wymagania prawne oraz rozporządzenia dotyczące przewozu towarów.

Wysokie sumy ubezpieczeń przewożonych towarów dają naszym klientom solidne zabezpieczenie w przypadku szkody.

Ciężka praca oraz konsekwencja działania pozwala nam rozwijać się w sposób bardzo dynamiczny dając naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu transportu oraz logistyki. Dysponujemy panelem informatycznym na którym nasi klienci mogą bezpośrednio zgłaszać do nas swoje zapotrzebowania Transportowe co skra czas oraz naszą reakcje na podjęcie transportu oraz zapewnia zagwarantowanie pojazdu.

Profesjonalne doświadczenie i szczegółowa wiedza w dziedzinie transportu krajowego oraz międzynarodowego, a także usług celnych, sprawiają, że ładunki przewożone przez nas dopierają na czas w wyznaczone miejsca.

Co to jest Transport drogowy :

Potrzeby transportowe należą do grupy potrzeb wtórnych człowieka i są związane z faktem różnego rozmieszczenia przestrzennego zasobów, skupisk ludzkich i miejsc pracy. Transport towarzyszył ludzkości od samych początków rozwoju cywilizacji. Jest to, obok łączności, dział gospodarki, które zwiększają użyteczność dóbr poprzez ich przemieszczanie w przestrzeni. Transport jest ściśle powiązany z pozostałymi działami gospodarki. Jego rozwój warunkuje ich rozwój i odwrotnie – gorszy rozwój gospodarki lub transportu wiąże się z pogorszeniem sytuacji odpowiednio w transporcie i gospodarce. W połączeniu z logistyką oraz spedycją, transport wchodzi w skład branży TSL

Z punktu widzenia ekonomii transport polega na odpłatnym świadczeniu usług, których rezultatem jest najczęściej przemieszczenie osób i ładunków. Stąd też bierze się podstawowy podział transportu na transport pasażerski (komunikację) i transport towarowy (ładunków).