Zobacz nasze oddziały

Centrala Bełchatów

Ul. Warszawska 30
97-400 Bełchatów
fax.: 00 48 422350053
mail: spedycja@datumlogistic.pl
mail: biuro@datumlogistic.pl
mail: transport@datumlogistic.pl

Pabianice

Urszula Kubasiewicz
Tel: 505 178 278
mail: urszula.kubasiewicz@datumlogistic.pl

Partnerzy

Praca

Spółka Datum Logistic w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko: Spedytor krajowy i międzynarodowy

Miejsce pracy: Łódzkie

Opis stanowiska :
- aktywne, skuteczne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych
- organizowanie transportów międzynarodowych zgodnych z potrzebami klienta oraz standardami firmy
- prowadzenie dokumentacji operacyjnej
- kontrola kosztów przewozów i rozliczenia z klientami
- kontrola płatności i podejmowanie działań windykacyjnych

Wymagania:
- minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku spedytora krajowego i międzynarodowego
- wykształcenie minimum średnie
- baza własnych klientów oraz przewoźników
- budowanie długotrwałych i partnerskich relacji z klientami
- aktywne i skuteczne pozyskiwanie ładunków i przewoźników
- rozwój działalności spedycyjnej

Oferujemy:
Możliwość rozwoju, pakiet szkoleń, atrakcyjny system wynagrodzenia oraz pracę z zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi.
Cenimy ludzi samodzielnych, komunikatywnych, otwartych i chcących rozwijać się wraz z nami.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do CV„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)”.