Zobacz nasze oddziały

Centrala Bełchatów

Ul. Warszawska 30
97-400 Bełchatów
fax.: 00 48 422350053
mail: spedycja@datumlogistic.pl
mail: biuro@datumlogistic.pl
mail: transport@datumlogistic.pl

Pabianice

Urszula Kubasiewicz
Tel: 505 178 278
mail: urszula.kubasiewicz@datumlogistic.pl
mail: transport@datumlogistic.pl

Partnerzy

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną obejmującą zarówno obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i pełny zakres usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych.

DATUM LOGISTIC

DATUM LOGISTIC jest prężnie rozwijającą się spółką o kapitale polskim, oferującą szeroki zakres usług spedycyjnych oraz transportowych, przeznaczonych zarówno dla dużych, jak i niewielkich firm produkcyjnych i handlowych. Zajmujemy się transportem oraz spedycją krajową i międzynarodową.

Duża konkurencja na rynku usług tej branży jest dla nas wyzwaniem, które mobilizuje nas nie tylko do spełniania oczekiwań naszych Klientów, lecz również do uprzedzania ich życzeń. Klienci bowiem są dla nas najważniejsi i to Ich sukcesy pozwalają nam na tak dynamiczny rozwój.

Wysoce wykwalifikowana i dynamiczna kadra pracownicza zapewnia profesjonalizm i pełne zaangażowanie w dbałość i troskę o dobro Klienta. Staramy się elastycznie podchodzić do każdego Klienta i kierując się jego sugestiami wybierać optymalne dla Niego rozwiązania logistyczne. Realizując usługi spedycyjne, zapewniamy najwyższą jakość, terminowość i bezpieczeństwo.

Liczba kontrahentów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, z którymi współpracujemy, z miesiąca na miesiąc zwiększa się, podobnie jak ilość stałych kontraktów, co motywuje nas do stałego rozwoju naszej firmy, poszerzania możliwości logistycznych, rozszerzania zasięgu terytorialnego oraz rozbudowy kadr.

Obecnie posiadamy dwa oddziały w Polsce, pierwszy - mieszczący się w Bełchatowie i będący zarazem siedzibą naszej spółki oraz drugi - w Pabianicach, obsługujący region północny kraju.

Serdecznie zapraszamy do współpracy